Terapie naturalne

Masaż dźwiękiem

banner_art_020Masaż i terapia dźwiękiem mis i gongów metodą Petera Hessa.

  • zapewnia szybkie osiągnięcie głębokiego odprężenia i relaksu.
  • dzięki harmonizującemu działaniu na poziomie komórkowym, uwalnia od skutków nadmiernego stresu: likwiduje ból i wzmożone napięcie mięśni, usuwa lub znacząco łagodzi bóle głowy, uspokaja i pogłębia oddech, reguluje funkcje układu krążenia i przewodu pokarmowego, doskonale zwalcza bezsenność.
  • dźwięki mis odbierane są bardzo pozytywnie. Stanowią subtelną i przyjemną technikę terapeutyczną, często zaskakująca swoja skutecznością. Doskonale sprawdzają się w rehabilitacji – poprawiając ukrwienie i transport płynów ustrojowych, przyśpieszają regenerację uszkodzonych tkanek oraz eliminację toksyn i złogów.
  • poprawia odżywienie i elastyczność skóry, dzięki czemu zwiększa efekt zabiegów kosmetycznych.

W trakcie terapii następuje poprawa zdrowia nie tylko na poziomie fizycznym, obserwuje się również korzystne zmiany na poziomie psychiki – wzrost poczucia bezpieczeństwa, poczucia własnej wartości, wzrost kreatywności oraz zdolności koncentracji.

Takie kompleksowe oddziaływanie na ciało, umysł i biopole człowieka, wzmacnia siły samoleczenia, pozwala odzyskać harmonię wewnętrzną i radość życia.

Strona Peter Hess Akademia Polska:                                            www.peterhess-akademia.pl